2 produktów w kategorii.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Kinkiet ścienny czarno złoty z kryształkiem
  • Nowy

Kinkiet ścienny czarno złoty z kryształkiem

129,00 zł Cena

Kinkiet ścienny jest oryginalną i wyjątkową lampą, która ozdobi wybrane wnętrza. Kinkiet składa się z czarnej, okrągłej podstawy z której wychodzi czarny, zaokrąglony wysięgnik. Ramię kinkietu z jednej strony zakończone jest złotą podstawką na żarówkę, a z drugiej strony znajduje się kryształek. Kryształek można zamontować ale można również zamontować lampę bez niego. Kinkiet ścienny przypomina świecznik. Najbardziej pasuje do niego żarówka przypominająca świecę ale żarówka jest wymiennym źródłem światła, które można dobrać zgodnie z własnym gustem i preferencjami. Moc żarówki może zostać dobrana dowolnie w przypadku żarówek ledowych. Żarówka tradycyjna nie może przekraczać 40W. Z tego powodu polecamy żarówki LED, które są energooszczędne i mogą świecić jasnym światłem. Kinkiet w stylu świecznika czarno-złoty sprawdzi się w przedpokojach, w salonach, a także w sypialniach przy łóżkach.

Natynkowy panel LED 6W - barwa ciepła

39,00 zł Cena

Gładki panel ledowy w kolorze białym i mlecznym. Środek lampy ma mleczny kolor i z niego wydobywa się światło. Lampa ma metalową, gładką obudowę, która prezentuje się schludnie i minimalistycznie. Jest to źródło światła, które nie będzie rzucało się w oczy, a da intensywne światło. Lampa posiada ledy o mocy 6W. Barwa świecenia lampy jest ciepła, równa 3000K. Ciepłe światło wpada w kolor żółty i jest najczęściej dobierane do wnętrz domowych. Lampa posiada w komplecie transformator zasilający i elementy mocujące, jest gotowa do montażu. Ledy posłużą latami oświetlając wybrane pomieszczenia. Panele ledowe najczęściej oświetlają łazienki i biura. Pomieszczenia, które wymagają dobrego oświetlenia, które nie będzie się wyróżniać. Kwadratowa lampa może zostać dopasowana do kwadratowych i prostokątnych mebli. Można ją dopasować do kanciastej umywalki bądź do biurek jeśli lampa zostanie zamontowana w gabinecie, biurze.

Nowe produkty

Czy wiesz, że...?

Aby wytworzyć energię do zasilenia jednej żarówki tradycyjnej o mocy 60W potrzeba jest 1200000 chomików.

Wymieniając jedną żarówkę halogenową o mocy 50W na żarówkę ledową zaoszczędzisz rocznie około 40zł.

Pierwsza żarówka elektryczna zaświeciła się 21 października 1879 roku dzięki Thomasowi Edisonowi w Menlo Park.

Żyrandole stosowane były już w średniowieczu, a "zasilane" były długimi świeczkami.

W ciągu swojego życia śmiejesz się na głos około 300 000 razy.

Optymalne podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa pozwoli uniknąć negatywnych skutków długiego siedzenia w jednej pozycji.

Żarówka ledowa może wytrzymać nawet do 100 000 godzin pracy, gdzie żarówka klasyczna tylko 1000-2000 godzin.

Lampy oferowane w Slide Home oświetlają ponad 100 000 mieszkań i domów w całej Polsce.
Styl industrialny wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie w latach 50-tych znajdowało się wiele opuszczonych fabryk i warsztatów.
Unikając kontaktu ze światłem niebieskim przed zaśnięciem, jakość Twojego snu poprawi się kilkukrotnie.
Lampy ledowe wytrzymują 50 000 godzin i więcej, oznacza to, że ledy będą świecić przez 25 lat (jeżeli będą włączone średnio 5 godzin dziennie).