Filtruj według

Cena

Cena

  • 109,00 zł - 259,00 zł

Kolor

Kolor

Źródło światła

Źródło światła

Styl

Styl

Typ żarówki

Typ żarówki

8 produktów w kategorii.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Lampka nocna biała z włącznikiem na kablu

259,00 zł Cena

Biała lampa nocna. Lampka ma dość duże wymiary, co sprawia, że prezentuje się efektownie i robi wrażenie stojąc na szafce czy na stoliku. Wysokość lampy ma 48 cm, jej kwadratowy, kanciasty klosz ma wysokość 20 cm, a w najszerszym miejscu na dole jego szerokość ma 28 cm. Lampa prezentuje się stylowo i posiada klasyczny, tradycyjny design, który ozdobi sypialnie i inne pomieszczenia. Kabel lampy ma 200 cm, co pozwala na podłączenie lampy do kontaktu, który znajduje się w większej odległości od np. szafki nocnej. Lampka sprawdzi się szczególnie stojąc przy łóżku i pozwoli nam na czytanie książek w nocy. Ozdobi wnętrza swoim stylem i klasą. W lampce nocnej można zamontować żarówkę LED o dowolnej mocy. Ledowe żarówki mają inny pobór mocy, co pozwala na dobieranie jaśniej świecących egzemplarzy.

Czarna lampka nocna z kloszem z tkaniny

259,00 zł Cena

Lampka nocna w klasycznym, prostym stylu. Lampa ma kanciaste wykończenie - jej podstawa jest kwadratowa. Lampka jest całkowicie czarna ale w dolnej części, tuż przy podstawie, widać chromowany element. Klosz lampy wykonany jest z czarnej tkaniny, a reszta lampy jest metalowa. Lampka sprawdzi się jako lampka nocna przy łóżku lub jako lampka stołowa, stojąca na szafce czy ławie. Lampka kanciasta czarna ma klosz o dolnej szerokości 28 cm i wysokości 20 cm. Całkowita wysokość lampy wynosi 48 cm. Jest to dość duża lampka, która efektownie się prezentuje. Można do niej dobrać lampę stojąca z kloszem wykonanym również z czarnej tkaniny lub lampę sufitową z materiałowymi kloszami. Lampka stojąca-nocna czarna będzie się efektownie prezentować w połączeniu z dopasowaną resztą oświetlania wnętrza.

Lampki na biurko – lampa do nauki, lampa do pracy, lampki biurkowe

Stylowe lampy na biurko – lampki do nauki i pracy

Dobrze dobrana lampka na biurko zapewni skupienie podczas pracy oraz zadba o Twój wzrok. Przyjemne światło, dobrej jakości żarówka dostarczy komfort dla oczu. Szeroki wybór kolorowych lamp biurkowych na Twoje biurko. Lampki biurko to dopełnienie oświetlenia do pracy. Lampy biurkowe mogą sprawić, że praca będzie sprawiać większą przyjemność oraz stanie się bardziej wydajna. Oświetlenie biurkowe to istotny element miejsca pracy. Źle oświetlone miejsce pracy sprawia, że organizm męczy się szybciej. Szybsze znużenie podczas pracy doprowadzi do braku motywacji do zaplanowanych działań. Pamiętaj również, że pracując z komputerem należy zadbać o odpowiednie światło. Za monitorem, szczególnie w nocy powinno znajdować się światło. Patrząc na monitor, za którym jest ciemno nasze oczy męczą i niszczą się dużo szybciej.

Lampka i lampki do pracy przy komputerze – zadbaj o oczy podczas pracy przed monitorem

Ustawienie lampy przy miejscu pracy z komputerem nie jest takie proste. Wiele osób montuje oświetlenie nie patrząc na źródła światła w pomieszczeniu. Oświetlenie sufitowe lub ścienne nie powinno odbijać się od matrycy naszego monitora. Powoduje to dodatkowe odbicie świetlne, które nie jest zdrowe dla oka. Odbicia powstające w skutek zbyt dużej mocy oświetlenia w pomieszczeniu niszczy oraz męczy oczy. Podczas pracy przy komputerze najlepszym rozwiązaniem jest lampa biurkowa. Lampa ta, powinna skupiać promień swojego światła na biurko. Lampa biurkowa nie powinna być skierowana w stronę monitora. Lampa ta, nie powinna również odbijać swojego światła od monitora komputera. Z drugiej strony, jeżeli nie posiadamy żadnego oświetlenia dodatkowego w pomieszczeniu, zadbajmy, aby nasza lampka biurkowa dostarczała również światło częściowo za monitor.

Jaką barwę światła dobrać do lampy na biurko? Barwa światła do nauki i pracy

Najlepszą barwą światła na biurko jest oczywiście ciepła barwa światła. Na biurko należy stosować ciepłe żarówki standardowe lub żarówki LED o ciepłej barwie światła. Ciepła barwa światła nie męczy naszego oka oraz wpływa korzystnie na nasze zdrowie. Ciepła barwa światła pozwala na wydajną pracę. Zimna barwa światła jednak, pozwala nam na dłuższą pracę. Zimna barwa pobudza organizm i daje „kopa” do pracy. Cierpi jednak na tym nasz organizm. Praca późnymi godzinami przy zimnej barwie światła zaburzy Twój zegar genetyczny oraz wpłynie korzystanie tylko na to, że w danej chwili będziesz mógł pracować nie czując zmęczenia. Po skoczeniu długiej pracy, przy zimnej barwie światła jakość Twojego snu jednak, nie będzie na wysokim poziomie. Lepiej korzystać z ciepłej barwy światła do pracy. Pamiętaj że odpoczynek i regeneracja jest bardzo ważny dla Twojego zdrowia.