Filtruj według

Cena

Cena

  • 169,00 zł - 219,00 zł

Kolor

Kolor

Źródło światła

Źródło światła

Barwa światła

Barwa światła

Typ żarówki

Typ żarówki

3 produktów w kategorii.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Stojąca lampa ogrodowa na żarówkę

194,35 zł Cena

Stojąca lampa ogrodowa. Lampa posiada stopień ochronny IP64, dzięki czemu może być montowana w miejscach zewnętrznych i służyć latami jako oświetlenie ogrodów, tarasów, podjazdów i całych osiedli. Lampa wykonana jest z metalu i szkła, co sprawia, że będzie wysokiej jakości źródłem światła na długie lata. W stojącej lampie zewnętrznej zamontować można żarówkę o dowolnej mocy jeżeli będzie ledowa. Ledowe żarówki mają inny pobór prądu, co daje możliwość używania ich ze zwiększoną mocą. Lampa stojąca jest elegancka i ozdobi miejsca zewnętrzne. Posiada czarny słupek i przeszkloną, ozdobną górę w której montowana jest żarówka. Stojące oświetlenie do miejsc zewnętrznych daje wiele możliwości, a przede wszystkim sprawia, że wyglądają one przyjemnie, nowocześnie, a my czujemy się w nich komfortowo.

Stojąca lampa zewnętrzna LED - 40 cm

217,35 zł Cena

Stojąca lampa zewnętrzna. Lampa posiada wbudowane źródło światła LED, które świeci zimną barwą, równą 6000K. Zimna barwa lampy jest jasna, chłodna i posiada odcień wpadający w kolor niebieski. Lampa jest czarna i przypomina słupek. W górnej części lampy znajduje się ozdobne wykończenie z którego wydobywa się światło. Lampa ozdobi miejsca zewnętrzne, a przy okazji je oświetli. Prezentuje się ona delikatnie ponieważ jest drobna. Od góry posiada 9 cm szerokości i 40 cm wysokości. Lampa posiada czarne, gładkie wykończenie. Wykonana jest z metalu, a górna część podświetlana jest szklana. Lampę można skompletować z innymi lampami ściennymi lub sufitowymi i stworzyć nowoczesne komplety. Stojąca lampa zewnętrzna sprawdzi się na osiedlach, w ogrodach, jako oświetlenie alejek i podjazdów do garażu.

Stojąca lampa ogrodowa - 60 cm

251,85 zł Cena

Zewnętrzna lampa stojąca. Lampa prezentuje się efektownie, nowocześnie. Jej design przyciąga wzrok przez nowoczesne wykończenie. Góra lampy jest szklana i posiada nietypowy wzór. Szklana zabudowa jest gładka ale w środku znajduje się podświetlany element przypominający piramidę. Przezroczysta góra lampy połączona jest z metalowym słupkiem. Całość ma 60 cm wysokości. Lampa zewnętrzna stojąca posiada wbudowane źródło światła, przy którym nie trzeba się martwić o wymianę żarówki. Lampa ma 9W ledowych i świeci z ciepłą barwą światła, równą 3000K. Lampa sprawdzi się jako oświetlenie ogrodów, tarasów, osiedli i jako oświetlenie przed lokalami usługowymi, np. jako oświetlenie ogródka kawiarni czy restauracji. Nowoczesny design lampy unowocześni wystrój ogrodów i wszystkich miejsc zewnętrznych.

Lampy ogrodowe stojące - wysokie i niskie