Filtruj według

Kolor

Kolor

Styl

Styl

12 produktów w kategorii.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Ogrodowa lampa z mlecznym kloszem

Lampa ogrodowa do montażu przy ścianie, na elewacji budynku lub na murku. Kinkiet posiada okrągły klosz, który znajduje się pod stożkową górą - ,,czapką'' lampy. Czarna góra i mleczny klosz o kulistym kształcie tworzą w komplecie klasyczną i typowo ogrodową lampę ścienną. Kinkiet posiada zabezpieczenia przed warunkami panującymi na zewnątrz i będzie oświetlał wejścia do domów, podjazdy, wjazdy do garażu lub drogi czy roślinność. Lampa łącząca kolor czarny z mlecznym ozdobi ogrody, tarasy, balkony, a przy okazji pozwoli na przyjemne spędzenie czasu w miejscach zewnętrznych po zachodzie słońca. Oświetlenie zewnętrzne daje poczucie bezpieczeństwa i zwiększa widoczność. Lampa posiada wejście w kloszu na żarówkę z gwintem E27. Moc żarówki LED zależna będzie od preferencji osoby użytkującej.

Czarno mleczna lampa elewacyjna

Lampa w kształcie kwadratu o wymiarach 25,5 cm na 23 cm, to źródło światła w klasycznym ale ciekawym stylu. Lampa łączy w sobie kolor czarny z mlecznym ,,okienkiem'' na środku. Nietypowy design lampy sprawi, że ozdobi ona ściany domów, sklepów, a także same ogrody i balkony. Do kinkietu zewnętrznego można dobrać żarówkę ledową o dowolnej mocy i dowolnej barwie. Na zdjęciu widoczna jest żarówka z barwą ciepłą ale można użyć również barwy neutralnej lub zimnej. Lampa wpasuje się w ogrody, tarasy i balkony, które posiadają elementy wystroju w kształcie kwadratów. Kinkiet może zostać dobrany do kwadratowego stolika, kwadratowych krzeseł, taboretów, doniczek i wielu innych. Dopasowanie kształtów pozwala na cieszenie oka podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Prostokątna lampa ogrodowa czarno mleczna

Czarno-mleczna lampa w kształcie prostokąta. Lampa posiada nietypowe wykończenie. Z prostokątnej, płaskiej podstawy wychodzi trójkątny element czarno-mleczny. Mleczny element delikatnie stłumi światło, nadając w ten sposób uroku oświetlanym miejscom zewnętrznym. Do lampy można dobrać żarówkę ledową o dowolnej mocy i dowolnej barwie - ciepłej, neutralnej lub zimnej. Dobór barwy i mocy żarówki to kwestia indywidualna, zależna od własnych preferencji i wymagań oświetlanych miejsc. Prostokątny kształt lampy można dopasować do prostokątnych stolików, prostokątnych donic z pięknymi kwiatami lub do kształtu innych elementów wystroju ogrodów, podjazdów, balkonów. Lampa sprawdzi się jako oświetlenie drzwi wejściowych, a także jako źródło światła przy garażu. Klasyczny design kinkietu ozdobi ściany.

Czarna lampa elewacyjna ze szkłem

Nowoczesna i elegancka lampa ścienna zewnętrzna. Lampa służy przede wszystkim do oświetlania elewacji budynków, tworząc w ten sposób przyjemny klimat i unowocześniając wystrój domów i innych budynków z zewnątrz. Kinkiet jest czarny z przezroczystymi elementami. Wykonany z metalu szkła. Szklane elementy lampy pozwalają na rozejście się światła w wybranych miejscach. Lampa sprawdzi się w ogródkach, na tarasach, a także na balkonach. Kinkiet może być zamontowany na murkach, a także na garażach i przy drzwiach wejściowych. Można w nim zamontować dwie żarówki, co pozwoli na skierowanie światła w górę lub w dół, a także w przypadku poziomego montażu - w prawo i w lewo. Lampa prezentuje się ładnie zarówno w pionie jak i w poziomie. Zgodnie z preferencjami można ją zamontować w dowolną stronę.

Lampa ogrodowa mleczno czarna

Lampa ścienna do użytku zewnętrznego. Lampa posiada odpowiedni stopień ochronny IP65, który pozwala na montaż w miejscach zewnętrznych. Lampa służy do montażu na ścianach, elewacjach budynków, na murkach, garażach, balkonach i we wszelkich innych miejscach, które wymagają oświetlenia zewnętrznego. Kinkiet składa się ze stożkowatego, czarnego zakończenia, które przypomina czapeczkę nad mleczną, owalną, dolną częścią lampy. Połączenie koloru mlecznego z czarnym to typowa dla lamp zewnętrznych kolorystyka. Lampy ogrodowe wpływają na nasze poczucie bezpieczeństwa w miejscach zewnętrznych, na nasz komfort i pozwalają na wykonywanie różnych czynności na zewnątrz, po zmroku. W lampie ogrodowej mleczno-czarnej zewnętrznej można zamontować żarówkę LED o dowolnej mocy i o dowolnej barwie świecenia.

Zaokrąglona lampa elewacyjna

Lampa elewacyjna w klasycznym stylu. Lampa posiada typowe dla lamp ogrodowych kolory - mleczny klosz i czarna podstawa. Klosz lampy jest zaokrąglony, a z tyłu jest ścięty. Lampa prezentuje się schludnie i oświetli wybrane miejsca w ogrodach lub ściany, elewacje budynków. Kinkiet posiada wejście na żarówkę z gwintem E27. Warto dobrać żarówkę ledową ponieważ można wkręcić dowolną jej moc. W przypadku żarówek tradycyjnych moc nie może przekraczać 60W. Lampa sprawdzi się przy domach, przy lokalach użytkowych, a także w ogródkach lokali gastronomicznych. Sprawdzi się również na balkonach, tarasach. Lampa elewacyjna z okrągłym, mlecznym kloszem jest drobna. Oświetlenie zewnętrzne pozwala na spędzanie czasu w ogrodach i przed domami po zmroku, a także daje nam poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Czarno mleczna lampa elewacyjna - zewnętrzna

Lampa ścienna elewacyjna do montażu na ścianach budynków, na murkach, płotkach i innych. Lampa jest zaokrąglona z płaską górą i dołem. Dzięki swojej budowie można ją zamontować zarówno na ścianie jak i na suficie. Lampa posiada stopień ochronny IP65 i można ją stosować w miejscach zewnętrznych. Mleczny odcień lampy sprawia, że światło z niej wychodzące wygląda ładnie, efektownie. Czarne boczki lampy pozwalają na dopasowanie jej do innych elementów w tym kolorze. Lampa może zostać zamontowana na elewacji domu na której rozprowadzi światło na wszystkie strony ponieważ będzie świecić w górę, w dół oraz przed siebie. Kinkiet mleczno czarny elewacyjny sprawdzi się również jako oświetlenie tarasów, ogródków, a także balkonów, które potrzebują źródła światła tak samo jak elewacje budynków.

Lampa ścienna zewnętrzna z mlecznym kloszem

Elewacyjna lampa w stylu klasycznym mleczno-czarna. Lampa ma zaokrąglony klosz w kolorze mlecznym i czarną podstawę. Klosz znajduje się blisko ściany lub innego obiektu na którym będzie zamontowany. Lampa nie ma wysięgnika, co sprawia, że może być zamontowana przy samej elewacji budynku, przy samym murku lub przy samej ścianie np. balkonu. Lampa ma prosty, klasyczny design. Można ją dopasować do wielu miejsc. Szczególnie wpasuje się w miejsca z zaokrąglonymi elementami w pobliżu. Okrągły klosz można dopasować do zaokrąglonych drzwi, do zaokrąglonych okien lub do okrągłych stolików czy innych mebli ogrodowych. Kinkiet zewnętrzny posiada odpowiedni stopień ochronny IP65, który pozwala na jego montaż w miejscach zewnętrznych. W lampie można zamontować żarówkę ledową o dowolnej mocy.

Zewnętrzna lampa przypominająca latarenkę

Stylowa, elewacyjna lampa w kolorze czarnym. Lampa przypomina latarenkę i sprawdzi się zarówno na zewnątrz budynków jak i wewnątrz. Kinkiet jest zewnętrzny, posiada odpowiedni stopień ochronny IP65 więc może być zamontowany na elewacji budynku, na murkach, przy drzwiach wejściowych. Jest na tyle stylową lampą, że sprawdza się również we wnętrzach. Często montowany na ceglanych ściankach ozdabia salony, sypialnie i nadaje klimatu wnętrzom. Lampka ścienna jest czarna, z przezroczystą szybą. Światło będzie się ładnie rozchodziło wokół ponieważ żarówka nie jest osłonięta. Ze względu na to, że jest widoczna proponujemy dobieranie ozdobnych żarówek Edison. W przypadku żarówek Edison ledowych, moc można dobierać dowolnie. Kinkiet latarenka nadaje uroku i klimatu stylowym wnętrzom loftowym, retro.

Zewnętrzna lampa ścienna z mlecznym kloszem

Drobna lampa elewacyjna z odpowiednim stopniem ochronnym do miejsc zewnętrznych. Kinkiet ścienny elewacyjny posiada IP65, co pozwala na jego montaż w ogrodach, przed domami czy na ścianach budynków. Kinkiet jest drobny, zaokrąglony, a jego klosz prezentuje się oryginalnie. Klosz ma mleczny kolor i pofałdowaną budowę. Mieści się on na czarnym wysięgniku. Mleczno-czarne lampy są najpowszechniejszym rozwiązaniem do oświetlania miejsc zewnętrznych. Lampa jest drobna, posiada wysokość i głębokość 26 cm. Można w niej zamontować żarówkę ledową o dowolnej mocy. Lampa rozprowadzi światło wokół - w górę i na boki. Kinkiet ścienny ładnie się prezentuje po zapalaniu światła, które wydobywa się z mlecznego klosza. Kinkiet zewnętrzny sprawdzi się przed drzwiami wejściowymi, przy garażu, na ogrodzeniu.

Kinkiet elewacyjny kierujący światło w dół

Kinkiet ścienny do użytku zewnętrznego. Lampa ścienna posiada stopień ochronny IP65, który pozwala na jej montaż w ogrodach, na balkonach, na elewacji budynków. Lampa wykonana jest z czarnego metalu i mlecznego szkła. Nie zwraca na siebie uwagi przez swój styl, który nie rzuca się w oczy. Lampa skieruje światło w dół więc jest dobrym źródłem światła nad drzwi wejściowe, na ściany balkonów, nad garaże. Elewacyjna lampa zewnętrzna kierująca światło w dół pozwoli na jego ładne rozproszenie. W kinkiecie można zamontować żarówkę ledową o dowolnej mocy. Na jednym ze zdjęć widoczny jest kinkiet zewnętrzny z zapalonym światłem. Moc świecenia zależna jest wyłącznie od dobranej do lampy żarówki. Kinkiet jest zaokrąglony od góry, a od dołu posiada kanciaste wykończenie - prostokątne.

Elewacyjna lampa mleczno czarna

Elewacyjna lampa w kolorze mlecznym i czarnym. Lampa posiada prostokątną podstawę i zaokrąglony klosz więc można ją dopasować zarówno do innych elementów wystroju w formie kanciastej lub okrągłej. W kinkiecie zewnętrznym znajduje się miejsce na jedną żarówkę. Polecamy dobrać do lampy żarówkę ledową ponieważ wtedy jej moc można zamontować dowolną. W przypadku żarówek tradycyjnych moc źródła światła nie może przekraczać 40W. Z tego względu więcej możliwości dają żarówki w wersji LED. Elewacyjna lampa posiada czarną podstawę i czarne paski w górnej części. Reszta klosza jest w kolorze mlecznym przez który ładnie przenika światło. Zewnętrza lampa ścienna może zostać zamontowana w ogrodach - na płotach, murkach, słupkach. Może posłużyć także jako lampa elewacyjna oświetlająca ściany budynków, a wtedy będzie kierować światło głównie na wprost i w dół. Chyba, że zamontujemy ją w drugą stronę, otrzymując czarne paski w dolnej części lampy - do góry nogami. Lampa ścienna do użytku zewnętrznego sprawdzi się również na balkonach, tarasach.

Lampy ogrodowe ścienne - kinkiety ogrodowe

Kinkiety ścienne ogrodowe – oświetlenie dla Twojego budynku

Lampy ścienne to doskonały wybór do oświetlenia Twojego budynku. Kinkiety zewnętrzne mogą sprawdzić w wielu sytuacjach. Lampki te wykorzystać możesz do oświetlenia swojego ogrodu lub na altanę ogrodową. Kinkiety ścienne doskonale sprawdzają się na elewacjach budynku. Dostarczają dużo światła wieczorami oraz w nocy. Oświetlenie ścienne potrafi stworzyć wyjątkowy klimat a przede wszystkim bezpieczeństwo.

Lampy ścienne zewnętrzne LED – energooszczędne oświetlenie zewnętrzne

LED’owe oświetlenie ścienne jest doskonałym rozwiązaniem, kiedy zbliża się zmierzch. Lampy elewacyjne z zastosowanie technologii LED są energooszczędne. Oświetlenie ogrodu dzięki temu nie musi być kosztowne. Tanie lampy ogrodowe sprawdzą się w małym domu, dużej rezydencji lub na elewacjach dużych budynków. Oświetlenie ledowe możesz wykorzystać również na balkonie w mieszkaniu. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić przepisy wewnętrzne swojej wspólnoty. Niektóre spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe zakazują montowania elementów na zewnętrznych częściach elewacji.

Lampy zewnętrzne ścienne nowoczesne z czujnikiem ruchu

Lampy ścienne umiejscowione na zewnątrz budynku to obowiązkowy element wyposażenia każdego nowoczesnego domu. Zdecyduj się na niebanalną lampę zewnętrzną i ciesz się możliwościami, jakie otwiera przed Tobą czujnik ruchu. Odpowiednio dobrane oświetlenie zewnętrzne stworzy spójną całość ze stylowym ogrodem. Modernistyczne lampy ścienne przypadną do gustu każdemu miłośnikowi designu, a wszystko to dzięki szerokiej ofercie kolorów i kształtów lamp, dostępnej w sklepie internetowym www.slidehome.pl – przekonaj się sam!