Filtruj według

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 139,00 zł

Kolor

Kolor

Źródło światła

Źródło światła

Styl

Styl

Barwa światła

Barwa światła

17 produktów w kategorii.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Czarna tuba LED 7W - barwa zimna

79,35 zł Cena

Czarna tuba ledowa. Jest to drobna lampa sufitowa służąca do oświetlenia wnętrz kierując światło tylko w dół. Tuby są stosowane jako oświetlenie punktowe domów, mieszkań, sklepów oraz biur. Często tuby stosuje się jako minimalistyczne oświetlenie wnętrz. Tuby charakteryzują się prostotą wykonania, niedużymi wymiarami więc są idealnym źródłem światła dla osób, które nie chcą wprowadzać dodatkowego elementu wystroju do wnętrz jakim byłaby większa lampa. Tuba ma wbudowane źródło światła LED o mocy 7W. Światło tuby jest zimne, równe 6000K. Zimna barwa światła jest chłodna, wpada w kolor biały i dobrze oświetli wnętrza. Tuba posiada delikatny kolor chromu wokół punktu świetlnego, który jest widoczny na zdjęciu. Lampa w postaci tuby sufitowej sprawdzi się również jako dodatkowe oświetlenie pomieszczeń w których znajduje się już większa lampa.

Podtynkowy panel LED kwadratowy 24W - barwa ciepła

102,35 zł Cena

Cienki panel ledowy w kolorze białym do montażu w suficie podwieszanym. Lampa cienka służy do wprowadzenia w sufit. Jest to oświetlenie, które jest płaskie i nie rzuca się w oczy ponieważ jest białe. Panel jest duży w formie kwadratu. Lampa ma 29,5 cm szerokości i wysokości. Grubość lampy wynosi 1 cm. Lampa posiada wbudowane światło ledowe o ciepłej barwie, która jest przyjemna dla oczu. Ciepłe światło panelu jest intensywne, mocne. Moc 24W LED jest dużą mocą, która pozwoli na oświetlenie większych powierzchni. Panele LED montuje się często w niskich pomieszczeniach, w łazienkach, kuchniach, a także w biurach i w wielu lokalach usługowych. Panel cienki LED biały jest praktycznym źródłem światła, które nie zabiera miejsca i wygląda neutralnie. Panel sufitowy biały w wersji cienkiej jest oprawą oświetleniową, która zamontowana w suficie będzie służyć latami dobrze oświetlając wybrane pomieszczenia.

Podtynkowy panel LED kwadratowy 24W - barwa zimna

102,35 zł Cena

Cienki panel ledowy podtynkowy. Lampa jest cienka, służy do wprowadzenia jej w sufit podwieszany aby była zamontowana 'na płasko'. Panel jest biały, jest oprawą oświetleniową o wysokiej mocy. Mleczny kwadrat lampy jest podświetlany i po zapaleniu wychodzi z niego zimne, chłodne światło, które wpada w kolor niebieski-biały. Lampa ma moc 24W LED co pozwoli na oświetlenie większych powierzchni. Kwadratowa lampa podtynkowa w kolorze białym nie rzuca się w oczy, jest to minimalistyczne źródło światła. Zimna barwa lampy podtynkowej ma 6000K. Panel najczęściej stosowany jest we wnętrzach minimalistycznych, w lokalach usługowych, w biurach. Lampa często służy jako oświetlenie wnętrz zamontowane przy ozdobnej lampie sufitowej. Jest to również sposób na oświetlenie pomieszczeń z niskim sufitem. Panel posiada elementy mocujące w zestawie i jest gotowy do montażu.

Czarna tuba LED 7W - barwa ciepła

79,35 zł Cena

Czarna tuba ledowa o mocy 7W z ciepłą barwą świecenia. Ciepła barwa światła daje miły, naturalny efekt w pomieszczeniach. Jej odcień światła jest żółty i posiada 3000K. Tuba występuje w kolorze czarny mat. Moc lampy to 7W LED, wbudowane w tubę. To minimalistyczne źródło światła sprawdzi się w pomieszczeniach wymagających małych lamp, krótkich, które zajmą mało miejsca. Jest to rozwiązanie dla osób lubiących ład i harmonię we wnętrzach. Tuby punktowe świecą w dół, a ich klasyczny, a zarazem nowoczesny design, sprawiają, że można się cieszyć z ich użytkowania latami. Tuby są często stosowane jako dodatkowe źródła światła w miejscach gdzie główna lampa nie wystarcza na oświetlenie całych powierzchni. Są one również używane jako oświetlenie całych pomieszczeń, mogą być jedynym źródłem światła.

Panel LED podtynkowy biały 12W - barwa ciepła

56,35 zł Cena

Ledowy panel o mocy 12W w kolorze białym. Panel jest lampą wpuszczaną w sufit, która zamontowana w nim na płasko nie będzie rzucać się w oczy. Jest to dobre rozwiązanie do wnętrz niskich, w których nie ma miejsca na duże lampy. Jest to praktyczny sposób na oświetlenie pomieszczeń bez zabierania przestrzeni we wnętrzach. Panele ledowe cienkie o grubości 1 cm sprawdzą się w domach, mieszkaniach, biurach i sklepach, które wymagają oświetlenia minimalistycznego. Panel wpuszczony w sufit nie będzie przykuwał wzroku, a rozświetli wybrane przez nas miejsca. Lampa podtynkowa posiada ciepłą barwę światła, równą 3000K. Ciepła barwa wpada w kolor żółty i tak jak nazwa wskazuje - nada wnętrzom ciepła. Panel ma biały kolor i mleczny środek, który jest podświetlany za pomocą wbudowanego źródła światła.

Panel LED natynkowy 12W - barwa ciepła

67,85 zł Cena

Panel LED biały to lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła. Panel posiada zintegrowane źródło światła LED o mocy 12W. 12W LED w lampie należy przemnożyć aby uzyskać moc tradycyjnych żarówek. Panel jest okrągły i ma średnicę 16,5 cm i odstaje od ściany na 3,5 cm. Wymiary pozwalają na montaż lampy w niskich pomieszczeniach, tam gdzie nie ma możliwości zamontowania dużej lampy sufitowej. Panel jest biały i posiada mleczny środek przez który wydobywa się wysokiej jakości światło o barwie ciepłej - 3000K. Lampa jest oprawą oświetleniową stosowaną często w pomieszczeniach gospodarczych, w biurach i sklepach. Panele używane są również jako lampy sufitowe w domach i mieszkaniach. Często towarzyszą głównej lampie znajdującej się na środku sufitu. Panele sprawdzą się przy stylu minimalistycznym.

Panel LED natynkowy 12W - barwa zimna

67,85 zł Cena

Panel natynkowy biały to tradycyjne źródło światła charakteryzujące się minimalistycznym stylem. Panel jest okrągły i posiada 16,5 cm średnicy. Jego wysokość 3,5 cm pozwala na montaż w pomieszczeniach niskich, gdzie nie ma miejsca na duże lampy. Panele LED to lampy, które nie rzucają się w oczy, a oświetlają wnętrza. Panel posiada białą obudowę i mleczny środek, który jest podświetlany za pomocą wbudowanego źródła światła LED o mocy 12W. Panel posiada zimną barwę światła - 6000K. Zimna barwa posiada niebieski odcień i daje chłodne światło. Panel ledowy biały sprawdzi się w pomieszczeniach jasnych, tam gdzie dominują biele, szarości i jasne drewno. Panel może służyć jako samodzielne źródło światła, a może być także dodatkowym źródłem światła przy innej, większej lampie sufitowej.

Panel LED podtynkowy biały 12W - barwa zimna

56,35 zł Cena

Podtynkowy panel LED o mocy 12W. Panel posiada okrągły kształt, a jego kolor jest biały. Lampa jest oprawą oświetleniową często stosowaną w podwieszanych sufitach. Panele podtynkowe - cienkie - zazwyczaj używane są w pomieszczeniach niskich, w których nie ma miejsca na duże źródła światła w postaci lamp wiszących czy żyrandoli. Panel posiada 1 cm grubości. Po wprowadzeniu w sufit lampa będzie zamontowana ,,na płasko''. Panel posiada zintegrowane źródło światła LED. Lampa nie nagrzewa się i posiada mniejszy pobór mocy niż tradycyjne lampy na zwykłe żarówki. Panel LED posiada barwę świecenia zimną. Zimna barwa ma niebieski odcień, jasno oświetla pomieszczenia, a optycznie wydaje się mocniejsza od barwy ciepłej (mimo posiadania tej samej mocy). Panel sprawdzi się w domach, a także w biurach.

Natynkowy panel LED 24W - barwa ciepła

113,85 zł Cena

Kwadratowy panel LED biały. Lampa sufitowa jest oprawą oświetleniową, która pasuje do niskich pomieszczeń. Panele LED białe stosowane są często w miejscach roboczych, w pralniach, w sklepach, w biurach. Używane są również jako oświetlenie miejsc domowych szczególnie w przypadku gdy sufit jest nisko i pomieszczenie wymaga cienkiej lampy. Grubość panelu sięga 3,5 cm, co pozwala na montaż właśnie w miejscach o niskim suficie. Panel posiada wysoką moc 24W LED i barwę świecenia ciepłą, 3000K. Barwa ciepła jest przyjemnym odcieniem, który wpada w kolor żółty. Panele często stosowane są również w łazienkach, a także jako towarzystwo dla dużych, ozdobnych lamp sufitowych, które nie dają wystarczająco światła i wzbogaca się je o panele białe zamontowane obok. Panel jest kwadratem 29,5 na 29,5 cm.

Taśma LED 5m - 30 ledów na metr

113,85 zł Cena

Taśma posiada wbudowane oświetlenie LED o stopniu ochronnym IP20. Przy pomocy dołączonego pilota można zmieniać tryby świecenia na szybko migające, świecące na stałe lub zmieniające się płynnie co chwilę. Na pilocie widać wiele kolorów. Taśma posiada możliwość zmiany koloru ledów. Często podłużne taśmy ledowe służą do przyciągania wzroku i oświetlania witryn sklepowych, wystaw. Taśma może świecić z delikatną barwą białą, może świecić intensywną czerwienią czy zielenią. Możliwość ustawiania kolorów za pomocą pilota pozwala na zabawę światłem i dopasowywanie kolorystyki do oświetlanych przedmiotów czy do własnych preferencji. Taśma ledowa ma 5 metrów długości, a to pozwala na jej rozciągniecie wzdłuż różnych przedmiotów czy okien. Zmienność trybów świecenia i kolorów daje wiele możliwości.

Biała tuba LED 7W - barwa ciepła

79,35 zł Cena

Biała tuba ledowa. Tuba posiada wbudowane źródło światła, nie trzeba w niej wymieniać żarówek. Ledy w tubie są bardzo wytrzymałe i mogą służyć przez wiele lat. Tuba posiada moc 7W LED, co pozwoli na otrzymanie dość mocnego światła. Tuby zazwyczaj montowane są w komplecie z kilkoma innymi lub w mniejszych pomieszczeniach. Lampa jest drobna i kieruje światło centralnie w dół. W przypadku większych powierzchni tub zazwyczaj montuje się więcej. Lampa posiada 11 cm szerokości i 12 cm wysokości. Jej barwa świecenia jest ciepła, równa 3000K. Barwa ciepła jest przyjemna i najzdrowsza dla oka, wpada w kolor żółty. Lampy z barwą ciepłą są najczęściej stosowane w pomieszczeniach domowych. Tuba sprawdzi się w wielu stylach wnętrz i w wielu pomieszczeniach. Wpasuje się we wnętrza minimalistyczne.

Panel LED podtynkowy biały 24W - barwa ciepła

102,35 zł Cena

Lampa sufitowa biała - oprawa oświetleniowa ledowa. Lampa nazywana panelem ledowym jest okrągła i służy do montowania w suficie. Panel wpuszczany w sufit może zostać zamontowany na równi z nim. Lampy montowane w sufitach, wpuszczane w sufity, są lampami minimalistycznymi, które szczególnie sprawdzą się w pomieszczeniach w stylu minimalistycznym. Lampy takie nie zabierają miejsca, pozwalają na oświetlenie wnętrz i prezentują się schludnie. Panel posiada wbudowane źródło światła o mocy 24W LED. Jest to mocne światło o dość dużej szerokości ponieważ wymiar panelu sięga prawie 30 cm. Barwa światła cienkiej lampy wpuszczanej w sufit jest ciepła, równa 3000K. Ciepła barwa światła wpada w kolor żółty i jest przyjemnym światłem dla oka. Panel sprawdzi się również w miejscach z niskim sufitem.

Panel LED natynkowy 6W - barwa ciepła

56,35 zł Cena

Biała lampa sufitowa o okrągłym kształcie. Lampa jest oprawą oświetleniową, zwana również panelem LED. Panele ledowe charakteryzują się prostotą wykonania, minimalistycznym designem. Panel ledowy jest okrągły i biały. Środek lampy jest w kolorze mlecznym i to przez niego wydobywa się światło. Światło lampy sufitowej jest ciepłe. Ciepła barwa ma 3000K i wpada w odcień żółty. Ciepłe światło daje przyjemny efekt we wnętrzach. Panele LED są niezwykle wytrzymałe i mogą latami służyć jako źródło światła w wielu pomieszczeniach. Stosowane są często jako oświetlenie salonów, sypialni, kuchni, a także biur i lokali usługowych. Panele nie przyciągają wzroku ponieważ są gładkie i drobne. Łatwo dopasować je do wystroju wnętrza. Często stosowane są jako dodatkowe światło przy innej - głównej lampie.

Natynkowy panel LED 6W - barwa ciepła

44,85 zł Cena

Gładki panel ledowy w kolorze białym i mlecznym. Środek lampy ma mleczny kolor i z niego wydobywa się światło. Lampa ma metalową, gładką obudowę, która prezentuje się schludnie i minimalistycznie. Jest to źródło światła, które nie będzie rzucało się w oczy, a da intensywne światło. Lampa posiada ledy o mocy 6W. Barwa świecenia lampy jest ciepła, równa 3000K. Ciepłe światło wpada w kolor żółty i jest najczęściej dobierane do wnętrz domowych. Lampa posiada w komplecie transformator zasilający i elementy mocujące, jest gotowa do montażu. Ledy posłużą latami oświetlając wybrane pomieszczenia. Panele ledowe najczęściej oświetlają łazienki i biura. Pomieszczenia, które wymagają dobrego oświetlenia, które nie będzie się wyróżniać. Kwadratowa lampa może zostać dopasowana do kwadratowych i prostokątnych mebli. Można ją dopasować do kanciastej umywalki bądź do biurek jeśli lampa zostanie zamontowana w gabinecie, biurze.

Natynkowa tuba owalna krótka imitująca beton z regulacją kąta BASIC

136,85 zł Cena

Nowoczesna lampa sufitowa Plafon BASIC 1 od producenta Sollux Lighting. Lampa ma prosty design. Ma ona kształt walca i wykończona jest betonowym materiałem. Jest to prosty i solidnie wykonany produkt, który sprawdzi się dla fanów prostoty i minimalizmu, lecz nie tylko. Jest to lampa uniwersalna. Sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach (zarówno w łazience, jak i w sypialni) i dopasowuje się do obranej aranżacji. Nie tylko idealnie się wkomponuje w styl industrialny (loft) ale także w pomieszczenia w stylu nowoczesnym, eklektycznym czy vintage. Jest to produkt polski. Lampa posiada wysokość wynosi 100 mm, szerokość 140 mm, długość 140 mm. Jest ona prosta w montażu. W lampie można zamontować 1 żarówkę ledową lub halogenową. Posiada wbudowany trzonek GU10 przez co istnieje możliwość regulacji kąta świecenia od 30 do nawet 125 stopni. Dzięki temu światło można nakierować punktowo lub bardziej obszernie, co zależy jedynie od preferencji użytkownika.

Oprawy oświetleniowe LED wewnętrzne - natynkowe i podtynkowe

Oprawy oświetleniowe LED sufitowe – różne rodzaje.

Lampy sufitowe (oprawy sufitowe) można zastosować do oświetlenia sufitowego ściennego i podłogowego. Oprawy oświetleniowe wykorzystywane są do oświetlenia obrazów, schodów, elewacji a nawet boisk. Lampy sufitowe wykorzystywane są najczęściej w kuchni, łazience lub przedpokoju. Oprawy oświetleniowe są coraz częściej stałym wyposażeniem biur. W łazience oprawy oświetleniowe wykorzystuje się głównie nad kabiny prysznicowe. Oprawy oświetleniowe nie kolidują z zamontowaną baterią prysznicową. Oprawy oświetleniowe sprawdzą się szczególności podczas montażu sufitów podwieszanych.

Technologia wykorzystana w oprawach oświetleniowych

Oprawy oświetleniowe rozwijają się z biegiem czasu. Oprawy oświetleniowe mogą być wyposażone w czujnik ruchu, który automatycznie będzie uruchamiał naszą lampę. Ponadto oprawy oświetleniowe mogą być dodatkowo wyposażone w czujnik zmierzchu, który będzie załączać lampę tylko wtedy, kiedy wyczuje, że jest już odpowiednia pora. Cena takich opraw nie różni się znacząco od tradycyjnych opraw oświetleniowych. Oprawy oświetleniowe nie muszą już pobierać tak dużo prądu. Halogenowe oprawy oświetleniowe pobierają średnio 30 razy więcej prądu, niż ich ledowe odpowiedniki. Oprawy oświetleniowe LED mogą być wykorzystane w każdym pomieszczeniu. Oprawy sufitowe to idealne rozwiązanie na klatkę schodową, schody, tarasy, korytarza oraz elewacje.

Ile opraw oświetleniowych może być na jednym obwodzie?

Według inżynierów elektrotechniki oraz profesorów w jednym obwodzie nie powinno się podłączać więcej, niż 20 wypustów oświetleniowych. Oznacza to, że w jednym obwodzie nie należy montować więcej niż 20 pojedynczych opraw oświetleniowych. Należy pamiętać również o zamontowaniu odpowiedniego bezpiecznika, przy maksymalnej ilości opraw oświetleniowych.

Ile opraw oświetleniowych na m2?

Ilość opraw oświetleniowych zależy od rodzaju pomieszczenia. Poprawna ilość światła dla każdego pomieszczenia jest inna. Oświetlenie w pomieszczeniach określa się mianem lumenów. W średniej wielkości salonie zalecaną wartością jest montaż lamp oświetlających dających łącznie 4000-8000 lumenów światła. W kuchni oraz łazience wartość ta powinna być 1,5 razy większa. Aby poprawnie obliczyć ilość potrzebnych lamp należy zsumować całkowitą wartość lumenów dającą przez lampy. Pamiętaj, że lampy ledowe o mocy 4-6W dają taką samą wartość lumenów jak tradycyjna żarówka o mocy 40w. Do łatwiejszego obliczenia możesz skorzystać z przeliczników energii na lumeny.