Filtruj według

Cena

Cena

  • 59,00 zł - 219,00 zł

Kolor

Kolor

Źródło światła

Źródło światła

Styl

Styl

Barwa światła

Barwa światła

Typ żarówki

Typ żarówki

18 produktów w kategorii.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Ogrodowa lampa z mlecznym kloszem

79,35 zł Cena

Lampa ogrodowa do montażu przy ścianie, na elewacji budynku lub na murku. Kinkiet posiada okrągły klosz, który znajduje się pod stożkową górą - ,,czapką'' lampy. Czarna góra i mleczny klosz o kulistym kształcie tworzą w komplecie klasyczną i typowo ogrodową lampę ścienną. Kinkiet posiada zabezpieczenia przed warunkami panującymi na zewnątrz i będzie oświetlał wejścia do domów, podjazdy, wjazdy do garażu lub drogi czy roślinność. Lampa łącząca kolor czarny z mlecznym ozdobi ogrody, tarasy, balkony, a przy okazji pozwoli na przyjemne spędzenie czasu w miejscach zewnętrznych po zachodzie słońca. Oświetlenie zewnętrzne daje poczucie bezpieczeństwa i zwiększa widoczność. Lampa posiada wejście w kloszu na żarówkę z gwintem E27. Moc żarówki LED zależna będzie od preferencji osoby użytkującej.

Czarno mleczna lampa elewacyjna

136,85 zł Cena

Lampa w kształcie kwadratu o wymiarach 25,5 cm na 23 cm, to źródło światła w klasycznym ale ciekawym stylu. Lampa łączy w sobie kolor czarny z mlecznym ,,okienkiem'' na środku. Nietypowy design lampy sprawi, że ozdobi ona ściany domów, sklepów, a także same ogrody i balkony. Do kinkietu zewnętrznego można dobrać żarówkę ledową o dowolnej mocy i dowolnej barwie. Na zdjęciu widoczna jest żarówka z barwą ciepłą ale można użyć również barwy neutralnej lub zimnej. Lampa wpasuje się w ogrody, tarasy i balkony, które posiadają elementy wystroju w kształcie kwadratów. Kinkiet może zostać dobrany do kwadratowego stolika, kwadratowych krzeseł, taboretów, doniczek i wielu innych. Dopasowanie kształtów pozwala na cieszenie oka podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Prostokątna lampa ogrodowa czarno mleczna

148,35 zł Cena

Czarno-mleczna lampa w kształcie prostokąta. Lampa posiada nietypowe wykończenie. Z prostokątnej, płaskiej podstawy wychodzi trójkątny element czarno-mleczny. Mleczny element delikatnie stłumi światło, nadając w ten sposób uroku oświetlanym miejscom zewnętrznym. Do lampy można dobrać żarówkę ledową o dowolnej mocy i dowolnej barwie - ciepłej, neutralnej lub zimnej. Dobór barwy i mocy żarówki to kwestia indywidualna, zależna od własnych preferencji i wymagań oświetlanych miejsc. Prostokątny kształt lampy można dopasować do prostokątnych stolików, prostokątnych donic z pięknymi kwiatami lub do kształtu innych elementów wystroju ogrodów, podjazdów, balkonów. Lampa sprawdzi się jako oświetlenie drzwi wejściowych, a także jako źródło światła przy garażu. Klasyczny design kinkietu ozdobi ściany.

Czarna lampa elewacyjna ze szkłem

136,85 zł Cena

Nowoczesna i elegancka lampa ścienna zewnętrzna. Lampa służy przede wszystkim do oświetlania elewacji budynków, tworząc w ten sposób przyjemny klimat i unowocześniając wystrój domów i innych budynków z zewnątrz. Kinkiet jest czarny z przezroczystymi elementami. Wykonany z metalu szkła. Szklane elementy lampy pozwalają na rozejście się światła w wybranych miejscach. Lampa sprawdzi się w ogródkach, na tarasach, a także na balkonach. Kinkiet może być zamontowany na murkach, a także na garażach i przy drzwiach wejściowych. Można w nim zamontować dwie żarówki, co pozwoli na skierowanie światła w górę lub w dół, a także w przypadku poziomego montażu - w prawo i w lewo. Lampa prezentuje się ładnie zarówno w pionie jak i w poziomie. Zgodnie z preferencjami można ją zamontować w dowolną stronę.

Stojąca lampa ogrodowa na żarówkę

194,35 zł Cena

Stojąca lampa ogrodowa. Lampa posiada stopień ochronny IP64, dzięki czemu może być montowana w miejscach zewnętrznych i służyć latami jako oświetlenie ogrodów, tarasów, podjazdów i całych osiedli. Lampa wykonana jest z metalu i szkła, co sprawia, że będzie wysokiej jakości źródłem światła na długie lata. W stojącej lampie zewnętrznej zamontować można żarówkę o dowolnej mocy jeżeli będzie ledowa. Ledowe żarówki mają inny pobór prądu, co daje możliwość używania ich ze zwiększoną mocą. Lampa stojąca jest elegancka i ozdobi miejsca zewnętrzne. Posiada czarny słupek i przeszkloną, ozdobną górę w której montowana jest żarówka. Stojące oświetlenie do miejsc zewnętrznych daje wiele możliwości, a przede wszystkim sprawia, że wyglądają one przyjemnie, nowocześnie, a my czujemy się w nich komfortowo.

Stojąca lampa zewnętrzna LED - 40 cm

217,35 zł Cena

Stojąca lampa zewnętrzna. Lampa posiada wbudowane źródło światła LED, które świeci zimną barwą, równą 6000K. Zimna barwa lampy jest jasna, chłodna i posiada odcień wpadający w kolor niebieski. Lampa jest czarna i przypomina słupek. W górnej części lampy znajduje się ozdobne wykończenie z którego wydobywa się światło. Lampa ozdobi miejsca zewnętrzne, a przy okazji je oświetli. Prezentuje się ona delikatnie ponieważ jest drobna. Od góry posiada 9 cm szerokości i 40 cm wysokości. Lampa posiada czarne, gładkie wykończenie. Wykonana jest z metalu, a górna część podświetlana jest szklana. Lampę można skompletować z innymi lampami ściennymi lub sufitowymi i stworzyć nowoczesne komplety. Stojąca lampa zewnętrzna sprawdzi się na osiedlach, w ogrodach, jako oświetlenie alejek i podjazdów do garażu.

Biała lampa zewnętrzna okrągła

113,85 zł Cena

Zewnętrzna lampa ogrodowa. Lampa służy do użytku zewnętrznego ale jej delikatny wygląd pozwala również na montaż w domach. Lampa posiada odpowiedni stopień ochronny, który daje możliwość montażu na otwartej przestrzeni. Biały kolor lampy pozwala na dopasowanie jej do białych drzwi, białych płotków i białych murków. Lampę można zamontować nad drzwiami wejściowymi do domu, na gankach i w każdym innym miejscu z daszkiem - w altanie, nad garażem. Lampa jest sufitowa ale może służyć również jako okrągła lampa ścienna w ogrodach. Biały kolor jest matowy, a przez mleczny środek przechodzić będzie światło. W lampie zamontować można żarówkę ledową o dowolnej mocy. Ledowe żarówki pozwalają na skorzystanie z mocniejszego światła. W zależności od preferencji można dobrać zimne lub ciepłe światło.

Stojąca lampa ogrodowa - 60 cm

251,85 zł Cena

Zewnętrzna lampa stojąca. Lampa prezentuje się efektownie, nowocześnie. Jej design przyciąga wzrok przez nowoczesne wykończenie. Góra lampy jest szklana i posiada nietypowy wzór. Szklana zabudowa jest gładka ale w środku znajduje się podświetlany element przypominający piramidę. Przezroczysta góra lampy połączona jest z metalowym słupkiem. Całość ma 60 cm wysokości. Lampa zewnętrzna stojąca posiada wbudowane źródło światła, przy którym nie trzeba się martwić o wymianę żarówki. Lampa ma 9W ledowych i świeci z ciepłą barwą światła, równą 3000K. Lampa sprawdzi się jako oświetlenie ogrodów, tarasów, osiedli i jako oświetlenie przed lokalami usługowymi, np. jako oświetlenie ogródka kawiarni czy restauracji. Nowoczesny design lampy unowocześni wystrój ogrodów i wszystkich miejsc zewnętrznych.

Lampa ogrodowa mleczno czarna

79,35 zł Cena

Lampa ścienna do użytku zewnętrznego. Lampa posiada odpowiedni stopień ochronny IP65, który pozwala na montaż w miejscach zewnętrznych. Lampa służy do montażu na ścianach, elewacjach budynków, na murkach, garażach, balkonach i we wszelkich innych miejscach, które wymagają oświetlenia zewnętrznego. Kinkiet składa się ze stożkowatego, czarnego zakończenia, które przypomina czapeczkę nad mleczną, owalną, dolną częścią lampy. Połączenie koloru mlecznego z czarnym to typowa dla lamp zewnętrznych kolorystyka. Lampy ogrodowe wpływają na nasze poczucie bezpieczeństwa w miejscach zewnętrznych, na nasz komfort i pozwalają na wykonywanie różnych czynności na zewnątrz, po zmroku. W lampie ogrodowej mleczno-czarnej zewnętrznej można zamontować żarówkę LED o dowolnej mocy i o dowolnej barwie świecenia.

Zaokrąglona lampa elewacyjna

102,35 zł Cena

Lampa elewacyjna w klasycznym stylu. Lampa posiada typowe dla lamp ogrodowych kolory - mleczny klosz i czarna podstawa. Klosz lampy jest zaokrąglony, a z tyłu jest ścięty. Lampa prezentuje się schludnie i oświetli wybrane miejsca w ogrodach lub ściany, elewacje budynków. Kinkiet posiada wejście na żarówkę z gwintem E27. Warto dobrać żarówkę ledową ponieważ można wkręcić dowolną jej moc. W przypadku żarówek tradycyjnych moc nie może przekraczać 60W. Lampa sprawdzi się przy domach, przy lokalach użytkowych, a także w ogródkach lokali gastronomicznych. Sprawdzi się również na balkonach, tarasach. Lampa elewacyjna z okrągłym, mlecznym kloszem jest drobna. Oświetlenie zewnętrzne pozwala na spędzanie czasu w ogrodach i przed domami po zmroku, a także daje nam poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Czarno mleczna lampa elewacyjna - zewnętrzna

148,35 zł Cena

Lampa ścienna elewacyjna do montażu na ścianach budynków, na murkach, płotkach i innych. Lampa jest zaokrąglona z płaską górą i dołem. Dzięki swojej budowie można ją zamontować zarówno na ścianie jak i na suficie. Lampa posiada stopień ochronny IP65 i można ją stosować w miejscach zewnętrznych. Mleczny odcień lampy sprawia, że światło z niej wychodzące wygląda ładnie, efektownie. Czarne boczki lampy pozwalają na dopasowanie jej do innych elementów w tym kolorze. Lampa może zostać zamontowana na elewacji domu na której rozprowadzi światło na wszystkie strony ponieważ będzie świecić w górę, w dół oraz przed siebie. Kinkiet mleczno czarny elewacyjny sprawdzi się również jako oświetlenie tarasów, ogródków, a także balkonów, które potrzebują źródła światła tak samo jak elewacje budynków.

Lampa ścienna zewnętrzna z mlecznym kloszem

102,35 zł Cena

Elewacyjna lampa w stylu klasycznym mleczno-czarna. Lampa ma zaokrąglony klosz w kolorze mlecznym i czarną podstawę. Klosz znajduje się blisko ściany lub innego obiektu na którym będzie zamontowany. Lampa nie ma wysięgnika, co sprawia, że może być zamontowana przy samej elewacji budynku, przy samym murku lub przy samej ścianie np. balkonu. Lampa ma prosty, klasyczny design. Można ją dopasować do wielu miejsc. Szczególnie wpasuje się w miejsca z zaokrąglonymi elementami w pobliżu. Okrągły klosz można dopasować do zaokrąglonych drzwi, do zaokrąglonych okien lub do okrągłych stolików czy innych mebli ogrodowych. Kinkiet zewnętrzny posiada odpowiedni stopień ochronny IP65, który pozwala na jego montaż w miejscach zewnętrznych. W lampie można zamontować żarówkę ledową o dowolnej mocy.

Halogen LED 50W - wersja cienka SLIM

136,85 zł Cena

Cienki halogen ledowy o wysokiej mocy. Halogen ma wbudowane źródło światła LED o mocy 50W. Jest to moc, która pozwoli na oświetlenie większych podjazdów, ogródków i parkingów. Dla porównania najczęściej stosowaną lampą do drzwi wejściowych jest halogen o mocy 10W. Halogen 50W LED ma wbudowane ciepłe światło, równe 3000K. Ciepłe światło jest przyjemniejsze do miejsc zewnętrznych, da efekt, który pozwoli czuć się komfortowo po zmroku. Halogen jest cienki, jest to wersja SLIM. Z zaciągnięta tylną rączką w dół halogen ma 6,3 cm szerokości, a kiedy rączkę się wyciągnie maksymalnie, szerokość lampy osiąga 13,7 cm. Halogen ma szklaną szybkę przez którą wydobywa się światło. Metalowa, czarna obudowa pozwala na dopasowanie lampy do innych elementów zewnętrznych. Halogen będzie służył latami.

Zewnętrzna lampa przypominająca latarenkę

79,35 zł Cena

Stylowa, elewacyjna lampa w kolorze czarnym. Lampa przypomina latarenkę i sprawdzi się zarówno na zewnątrz budynków jak i wewnątrz. Kinkiet jest zewnętrzny, posiada odpowiedni stopień ochronny IP65 więc może być zamontowany na elewacji budynku, na murkach, przy drzwiach wejściowych. Jest na tyle stylową lampą, że sprawdza się również we wnętrzach. Często montowany na ceglanych ściankach ozdabia salony, sypialnie i nadaje klimatu wnętrzom. Lampka ścienna jest czarna, z przezroczystą szybą. Światło będzie się ładnie rozchodziło wokół ponieważ żarówka nie jest osłonięta. Ze względu na to, że jest widoczna proponujemy dobieranie ozdobnych żarówek Edison. W przypadku żarówek Edison ledowych, moc można dobierać dowolnie. Kinkiet latarenka nadaje uroku i klimatu stylowym wnętrzom loftowym, retro.

Zewnętrzna lampa ścienna z mlecznym kloszem

67,85 zł Cena

Drobna lampa elewacyjna z odpowiednim stopniem ochronnym do miejsc zewnętrznych. Kinkiet ścienny elewacyjny posiada IP65, co pozwala na jego montaż w ogrodach, przed domami czy na ścianach budynków. Kinkiet jest drobny, zaokrąglony, a jego klosz prezentuje się oryginalnie. Klosz ma mleczny kolor i pofałdowaną budowę. Mieści się on na czarnym wysięgniku. Mleczno-czarne lampy są najpowszechniejszym rozwiązaniem do oświetlania miejsc zewnętrznych. Lampa jest drobna, posiada wysokość i głębokość 26 cm. Można w niej zamontować żarówkę ledową o dowolnej mocy. Lampa rozprowadzi światło wokół - w górę i na boki. Kinkiet ścienny ładnie się prezentuje po zapalaniu światła, które wydobywa się z mlecznego klosza. Kinkiet zewnętrzny sprawdzi się przed drzwiami wejściowymi, przy garażu, na ogrodzeniu.

Kinkiet elewacyjny kierujący światło w dół

102,35 zł Cena

Kinkiet ścienny do użytku zewnętrznego. Lampa ścienna posiada stopień ochronny IP65, który pozwala na jej montaż w ogrodach, na balkonach, na elewacji budynków. Lampa wykonana jest z czarnego metalu i mlecznego szkła. Nie zwraca na siebie uwagi przez swój styl, który nie rzuca się w oczy. Lampa skieruje światło w dół więc jest dobrym źródłem światła nad drzwi wejściowe, na ściany balkonów, nad garaże. Elewacyjna lampa zewnętrzna kierująca światło w dół pozwoli na jego ładne rozproszenie. W kinkiecie można zamontować żarówkę ledową o dowolnej mocy. Na jednym ze zdjęć widoczny jest kinkiet zewnętrzny z zapalonym światłem. Moc świecenia zależna jest wyłącznie od dobranej do lampy żarówki. Kinkiet jest zaokrąglony od góry, a od dołu posiada kanciaste wykończenie - prostokątne.

Elewacyjna lampa mleczno czarna

136,85 zł Cena

Elewacyjna lampa w kolorze mlecznym i czarnym. Lampa posiada prostokątną podstawę i zaokrąglony klosz więc można ją dopasować zarówno do innych elementów wystroju w formie kanciastej lub okrągłej. W kinkiecie zewnętrznym znajduje się miejsce na jedną żarówkę. Polecamy dobrać do lampy żarówkę ledową ponieważ wtedy jej moc można zamontować dowolną. W przypadku żarówek tradycyjnych moc źródła światła nie może przekraczać 40W. Z tego względu więcej możliwości dają żarówki w wersji LED. Elewacyjna lampa posiada czarną podstawę i czarne paski w górnej części. Reszta klosza jest w kolorze mlecznym przez który ładnie przenika światło. Zewnętrza lampa ścienna może zostać zamontowana w ogrodach - na płotach, murkach, słupkach. Może posłużyć także jako lampa elewacyjna oświetlająca ściany budynków, a wtedy będzie kierować światło głównie na wprost i w dół. Chyba, że zamontujemy ją w drugą stronę, otrzymując czarne paski w dolnej części lampy - do góry nogami. Lampa ścienna do użytku zewnętrznego sprawdzi się również na balkonach, tarasach.

Halogen LED czarny cienki 30W - barwa świecenia ciepła

125,35 zł Cena

Halogen ledowy czarny w wersji cienkiej - slim. Halogen posiada wbudowane źródło światła LED. Świeci się żółty kwadrat widoczny za szklaną szybką. Światło o mocy 30W LED jest bardzo mocnym światłem, które służy do oświetlania parkingów, podjazdów, magazynów. Halogen posiada wbudowane źródło światła o barwie ciepłej. Ciepła barwa 3000K daje przyjemne światło wpadające w odcień żółty. Halogen oświetli miejsca zewnętrzne, jest odporny na wodę ponieważ posiada stopień ochronny IP65. Halogeny są często używane również jako oświetlenie magazynów. 30W ledowych w halogenie wystarczy na oświetlenie większych powierzchni. Halogen jest wykonany z aluminium i jest odporny na rdzewienie. Jest to lampa zewnętrzna o mocnym świetle, która latami będzie oświetlać wybrane przestrzenie. Halogen nie posiada czujników, zapala się go włącznikiem. Wersja cienka o grubości 5,5 cm prezentuje się lekko i dobrze będzie wyglądać przed domami, a także przed magazynami lub w ich wnętrzach.

Lampy ogrodowe - oświetlenie zewnętrzne stojące, wiszące, ścienne

Lampy zewnętrzne na: taras, balkon lub do ogrodu!

Wiosna i lato to wspaniały okres dla spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wysoka temperatura oraz bezchmurne niebo sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Bardzo ważnym dla zdrowia jest spędzenia czasu jak najwięcej czasu na zewnątrz, a nie tylko w domu przed telewizorem. Spędzanie czasu na dworze w ogrodzie umilić nam mogą komfortowe i wygodne meble ogrodowe. W słoneczne dni przyjemnie jest się zrelaksować na słońcu na wygodnym krześle ogrodowym przy nowym stole w nowoczesnym stylu. Gdy jednak, zajdzie już słońce z pomocą mogą przybyć nasze lampy zewnętrzne. Sprawdzą się one doskonale w ogrodzie, balkonie czy tarasie. Lampy zewnętrzne nadadzą klimatu oraz pozwolą nacieszyć się świeżym powietrzem, gdy zajdzie już słońce. W Slide Home posiadamy szeroką ofertę lamp ogrodowych. Znajdziesz u nas lampy zewnętrzne stojące, na ścianę oraz na sufit.

Grillowanie o każdej porze dnia z oświetleniem ogrodowym

Oświetlenie ogrodowe sprawi, ze Twój ogród zacznie tętnić nowym życiem. Lampy ogrodowe zwiększa Twoją wygodę oraz bezpieczeństwo mieszkańców Twojego domu. Przejrzyj nasz szeroki katalog lamp zewnętrznych, w których znajdują się między innymi lampki z czujnikiem ruchu, lampy najazdowe do oświetlenia podjazdów lub schodów. Szeroka oferta lamp wiszących, kinkietów oraz energooszczędnych reflektorów LED w konkurencyjnej cenie z pewnością przypadnie Ci do gustu!

Wodoodporne i wytrzymałe na każde warunki lampy ogrodowe

Solidne wykonanie oraz wytrzymałość to główne cechy naszych lamp ogrodowych. Lampy ogrodowe stojące idealnie sprawdzą się do oświetlenia ścieżek w ogrodzie. Halogeny oraz lampy punktowe oświetlą Twoją posesję. Każda oferowana lampa ogrodowa jest odporna na czynniki atmosferyczne. Naszym lampom nie straszny jest silny wiatr, mocna ulewa