Przepraszamy za niedogodności.

Aktualnie brak produktu, którego szukasz. Sprawdź pozostałe produkty w naszym sklepie.

Fotele i krzesła do salonu, biurka, pokoju

Fotele, krzesła, hokery barowe – rozsiądź się w swoim domu.

Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia wnętrz są krzesła i fotele. W naszej ofercie znaleźć można zarówno hokery barowe jak i wygodne fotele obrotowe. Do hokerów zaliczają się krzesła barowe obrotowe wykonane z eko skóry. U nas znajdą się skórzane fotele czerwone oraz skórzane fotele czarne. Czerwień i czerń są popularnymi i najbardziej klasycznymi kolorami foteli typowo barowych. Fotele barowe swoja nazwę wzięły od barów w których często znajdują się takie krzesła na których można usiąść przy barze i napić się lub zjeść coś czując się przy tym komfortowo. Coraz częściej hokery stosuje się w domach. Są to fotele które unowocześniają wystrój wnętrz i wprowadzają do nich klimat. Często w domach znajdują się dziś wyspy kuchenne a także barki. Zarówno przy wyspie jak i barku warto postawić eleganckie krzesło na jednej nodze. Nasze fotele barowe posiadają chromowane nogi i skórzane siedziska. Świetnym udogodnieniem krzeseł barowych jest możliwość ich regulacji i obracania się na nich. Regulacja wysokości foteli skórzanych sprawia, że można je dostosować do wysokości stołów czy właśnie wysp kuchennych. Regulacja pozwala również na dopasowanie hokerów do wzrostu osób użytkujących. W naszej ofercie znajdują się również wygodne fotele biurowe. Fotele biurowe znajdują swoje miejsce nie tylko w biurach ale również w domach. Nasze fotele posiadają wklęsłe oparcie co jest zdrowe dla naszego kręgosłupa. Fotele takie nazywane są ergonomicznymi i pozwalają na komfortowe spędzanie czasu przy biurku. Posiadamy czarne fotele biurowe ergonomiczne z możliwością regulacji wysokości. Oparcie foteli wykonane jest z przewiewnej siateczki. Fotele są porządne i dobrze wykonane. Pozwalają na spędzenie wielu godzin przy biurku. Fotele ergonomiczne są świetnym rozwiązaniem szczególnie dla osób pracujących w biurach, sklepach i korporacjach. Nasze fotele charakteryzują się dobrą ceną i doskonałym wykonaniem. Siedzenie na wygodnym krześle czy fotelu wpływa na nasze poczucie komfortu, a co za tym idzie także na samopoczucie. Fotel obrotowy o dobrej budowie dla kręgosłupa będzie dobrym pomysłem na prezent. Fotel można podarować dziecku, które dużo czasu spędza nad lekcjami lub grając na komputerze. Dla graczy posiadamy również czarny fotel gamingowy. Fotel dla gracza jest czarny, posiada regulację i zagłówek. Fotel biurowy z zagłówkiem sprawdzi się zarówno u graczy jak i osób pracujących. Taki fotel posiada zagłówek, podłokietniki, możliwość regulacji wysokości i nowoczesne wykonanie. Fotele łączące czerń z chromem prezentują się elegancko i nowocześnie. Każdemu kto spędza dużo czasu siedząc polecamy nasze praktyczne i komfortowe fotele.

Krzesła do nauki dla dzieci - zdrowe krzesło obrotowe.

Potrzebujesz wygodnego a zarazem zdrowego krzesła do biurka dla swojego dziecka? Wybierając krzesło do biurka trzeba zastanowić się, ile czasu dziennie będzie z niego dziecko korzystać. Warto zadbać aby nauka dziecka była wygodna, komfortowa oraz przede wszystkim zdrowa dla organizmu i kręgosłupa. Długa praca na złym krześle może doprowadzić do bóli kręgosłupa oraz poważniejszych chorób. Wybierając krzesło warto zwrócić uwagę czy krzesło jest odpowiednio wyprofilowane oraz czy posiada zagłówek na odpowiedniej wysokości. Dobrze dobrane krzesło do naszego ciała zapewni komfort przy długiej pracy.

Wyprofilowane krzesło biurowe do komputera

Najlepszym sposobem na pozbycie się bóli kręgosłupa przy długotrwałej pracy przy komputerze jest zakup dobrego krzesła. Fotel powinien posiadać wyprofilowania dla naszych pleców. Kupując fotel obrotowy sprawdźmy jego wysokość. Fotel nie może być ani za niski, ani za wysoki. Źle dobrana wysokość krzesła nie zapewni nam komfortu podczas jego użytkowania. Fotele ergonomiczne posiadają dobrze wyprofilowane siedzisko i oparcie. Pomaga to w utrzymaniu właściwej postawy ciała. Regulacje wysokości oraz oparcia umożliwiają dostosowanie krzesła do sylwetki.

Fotel obrotowy młodzieżowy - dla dziecka do nauki i dorosłego do pracy

Fotele obrotowe powinno posiadać solidne podparcie naszego ciała. Krzesło obrotowe musi mieć wytrzymałą oraz solidną konstrukcję. Stabilne i pewne oparcie fotela ma na celu zapewnić zdrowie kręgosłupa. Ergonomiczny fotel obrotowy powinien być dostosowany do wzrostu. Nie może być ani za płytkie, ani za głębokie. To samo dotyczy jego wysokości. Fotel nie może być ani za niski, ani za wysoki. Siadając na fotelu, nasza dolna część pleców powinna dotykać oparcia fotela.